Неділя, 22 травня 2016 07:57

Сумщина виконала вимоги закону про декомунізацію

Автор 

Відповідні документи підписав очільник області Микола КЛОЧКО

Зокрема, розпорядженнями голови облдержадміністрації «Про перейменування об’єктів топоніміки в населених пунктах районів області» від 19.05.2016 № 251-ОД; «Про перейменування об’єктів топоніміки в містах області» від 19.05.2016 № 252-ОД; «Про перейменування об’єктів топоніміки в місті Суми» від 19.05.2016 № 253-ОД нові назви отримали об’єкти топоніміки, які містили символіку комуністичного тоталітарного режиму, та не були перейменовані у встановлений законом термін (до 21.02.2016) відповідними рішеннями та розпорядженнями на місцях.

Нагадаємо, що річний період реалізації Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки» на місцевому рівні, зокрема щодо перейменування відповідних об’єктів топоніміки в населених пунктах області, завершується 21 травня.

ДОДАТОК І

СУМСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

ГОЛОВИ СУМСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ

 

ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

 19.05.2016                                      м.Суми                                            №  253-ОД

  Про перейменування об’єктів топоніміки в місті Суми

Відповідно до частини першої статті 6, статей 13, 39 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», пункту 6 статті 7 Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки» (далі – Закон), ураховуючи ухвалу Зарічного районного суду м.Суми щодо зупинення дії розпорядження Сумського міського голови від 19.02.2016
№ 43-Р «Про перейменування топонімів м. Суми»,  з метою ліквідації символів комуністичного тоталітарного режиму:

1. Перейменувати об’єкти топоніміки у м.Суми згідно з затвердженим переліком (додається).

2. Виконавчому комітету Сумської міської ради забезпечити:

1)  організацію роботи щодо внесення змін до відповідних документів, що стосуються назв об’єктів топоніміки;

2) інформування державних установ, підприємств та організацій, органів місцевого самоврядування, мешканців населених пунктів про перейменування об’єктів топоніміки.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на керівника апарату Сумської обласної державної адміністрації Живицького Д.О.

 Голова Сумської обласної

державної адміністрації                                                     М.О.Клочко

 ЗАТВЕРДЖЕНО

Розпорядження голови Сумської обласної державної адміністрації

                                                                19.05.2016 № 253-ОД

 

Перелік об’єктів топоніміки у місті Суми,

що перейменовуються

з/п

Назва об’єкту топоніміки, що підлягає перейменуванню Нова назва об’єкта топоніміки
1 вулиця 26 Бакинських комісарів вулиця Василя Капніста
2 вулиця 2-га Червоногвардійська вулиця Іоанна Павла II
3 вулиця 2-га Червонопрапорна вулиця Пушкарівська
4 вулиця 3-тя Червонопрапорна вулиця Липнянська5
5 вулиця 40 років Жовтня вулиця Романа Атаманюка
6 вулиця Антонова вулиця Олександра Аніщенка
7 вулиця Артема вулиця Конотопської битви
8 вулиця Баумана вулиця Степана Бандери
9 вулиця Боженка вулиця Миколи Лукаша
10 вулиця Борців революції вулиця Гетьмана Мазепи
11 вулиця Войкова вулиця Миколи Міхновського
12 вулиця Володарського вулиця Пантелеймонівська
13 вулиця Воровського вулиця Юрія Вєтрова
14 вулиця Газети «Правда» вулиця Бельгійська
15 вулиця Гайдара вулиця Джерельна
16 вулиця Героїв Сталінграда вулиця Героїв Сумщини
17 вулиця Димитрова вулиця Дмитра Багалія
18 вулиця Енгельса вулиця Героїв Чорнобиля
19 вулиця Запотоцького вулиця Марії Приймаченко
20 вулиця Калінінградська вулиця Івана Виговського
21 вулиця Кіровоградська вулиця Промислова
22 вулиця Клари Цеткін вулиця Олени Теліги
23 вулиця Колгоспна вулиця Василя Чаговця
24 вулиця Комінтерну вулиця Андрея Шептицького
25 вулиця Комсомольська вулиця Данила Галицького
26 вулиця Комунарів вулиця Гулака-Артемовського
27 вулиця Котовського вулиця Олега Балацького
28 вулиця Лядова вулиця Григорія Ващенка
29 вулиця Матроса Желєзняка вулиця Миколи Данька
30 вулиця Менжинського вулиця Березовий гай
31 вулиця Олеко Дундича вулиця Георгія Нарбута
32 вулиця Орджонікідзе вулиця Родини Линтварьових
33 вулиця Островського вулиця Пантелеймона Куліша
34 вулиця Павлика Морозова вулиця Олега Ольжича
35 вулиця Паризької Комуни вулиця Сергія Табали (Сєвєра)
36 вулиця Пархоменка вулиця Давида Бурлюка
37 вулиця Плєханова вулиця Василя Стуса
38 вулиця Пролетарська вулиця Ярослава Мудрого
39 вулиця

Радгоспна

(окрім буд. 1-16)

вулиця Батуринська
40 вулиця Радгоспна (буд.1-16) вулиця Миколи Василенка
41 вулиця Радянська вулиця Олександра Олеся
42 вулиця Стаханова вулиця Сергія Єфремова
43 вулиця Урицького вулиця Івана Асмолова
44 вулиця Фадєєва вулиця Володимира Івасюка
45 вулиця Фурманова вулиця Генерала Чупринки
46 вулиця Чапаєва вулиця Володимирська
47 вулиця Червоних партизан вулиця Партизанська
48 вулиця Червонопрапорна вулиця Баранівська
49 вулиця Щербакова вулиця Полковника Болбочана
50 вулиця Щорса вулиця Нижньолепехівська
51 вулиця Якіра вулиця Люблінська
52 провулок 2-й Воровського провулок Бориса Грінченка
53 провулок Баумана провулок Гетьманський
54 провулок Войкова провулок Миколи Міхновського
55 провулок Володарського провулок Семінарівський
56 провулок Воровського провулок Дмитра Дорошенка
57 провулок Газети "Правда" провулок Іоанна Хрестителя
58 провулок Дем’яна Бєдного провулок Миколи Василенка
59 провулок Дзержинського провулок Григорія Сковороди
60 провулок Запотоцького провулок Софії Русової
61 провулок Комсомольський провулок Геннадія Петрова
62 провулок Комунарів провулок Марії Башкірцевої
63 провулок Котовського провулок Соломії Крушельницької
64 провулок Луначарського провулок Генерала Грекова
65 провулок Матроса Желєзняка провулок Івана Литвиненка
66 провулок Менжинського провулок Березовий гай
67 провулок Орджонікідзе провулок Линтварьових
68 провулок Островського провулок Василя Філоновича
69 провулок Павлика Морозова провулок Вітряний
70 провулок Паризької Комуни провулок Марусі Чурай
71 провулок Піонерський провулок Суханівський
72 провулок Свердлова провулок Архітекторів Шольців
73 провулок Урицького провулок Степана Тимошенка
74 провулок Червоних партизан провулок Повстанський
75 провулок Червоноармійський провулок Монастирський
76 провулок Червоногвардійський провулок Іллінський
77 проїзд Димитрова проїзд Ніни Братусь
78 проїзд Луначарського проїзд Євгена Маланюка
79 проїзд Урицького проїзд Михайла Осадчого
80 сквер «Комсомольський» сквер Олексія Братушки
81 сквер «Паризької комуни» по вул. Харківській сквер Харківський
82 сквер ім. І.Ф. Федько сквер Героїв Небесної Сотні
83 сквер По вул. Героїв Сталінграда сквер По вул. Героїв Сумщини

 

Керівник апарату Сумської

обласної державної адміністрації                                              Д.О.Живицький

 

Начальник управління інформа-

ційної діяльності та комунікацій

з громадськістю Сумської обласної

державної адміністрації                                                     С.В.Над’ярний

 

 

ДОДАТОК ІІ

СУМСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

 РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 ГОЛОВИ СУМСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ

ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

19.05.2016                                      м.Суми                                            №  252-ОД

 

Про перейменування об’єктів топоніміки в містах області

Відповідно до частини першої статті 6, статей 13, 39 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», пункту 6 статті 7 Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки» (далі – Закон), з урахуванням вимог, установлених статтею 3 Закону України «Про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій», рекомендацій Українського інституту національної пам’яті, пропозицій виконавчих комітетів Шосткинської та Сумської міських рад, Піщанського сільського голови, результатів засідання обласної комісії з питань реалізації положень Закону в Сумській області, з метою ліквідації символів комуністичного тоталітарного режиму:

1. Перейменувати об’єкти топоніміки в містах області згідно з затвердженим переліком (додається).

2. Виконавчим комітетам Шосткинської та Сумської міських рад, Піщанському сільському голові забезпечити:

1)  організацію роботи щодо внесення змін до відповідних документів, що стосуються назв об’єктів топоніміки;

2) інформування державних установ, підприємств та організацій, органів місцевого самоврядування, мешканців населених пунктів про перейменування об’єктів топоніміки.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на керівника апарату Сумської обласної державної адміністрації Живицького Д.О.

  Голова Сумської обласної

державної адміністрації                                                     М.О.Клочко

ЗАТВЕРДЖЕНО

Розпорядження голови Сумської обласної державної адміністрації

                                                                19.05.2016 № 252-ОД

 

Перелік об’єктів топоніміки в містах області,

що перейменовуються

 

з/п

Назва об’єкту топоніміки, що підлягає перейменуванню Нова назва об’єкта топоніміки

село Верхнє Піщане Піщанської сільської ради

Ковпаківського району м.Суми

1 вулиця Леніна вулиця Парнянська
село Піщане Піщанської сільської ради Ковпаківського району м.Суми
2 вулиця 60 років Жовтня вулиця Березова
3 вулиця Воровського вулиця Виноградна
4 вулиця Жовтнева вулиця Слобідська
5 вулиця Колгоспна вулиця Спортивна6
7 вулиця Пролетарська вулиця Вишнева8
8 провулок Жовтневий провулок Озерний
місто Суми
1 вулиця Дем’яна Коротченка вулиця Івана Сірка
2 вулиця Жукова вулиця Леоніда Бикова
3 вулиця Заярного вулиця Миколи Хвильового
4 вулиця Раскової вулиця Юрія Липи
5 вулиця Семашка вулиця Волошкова
6 вулиця Сергія Лазо вулиця Братів Кричевських
7 вулиця Тельмана вулиця Вербна
8 вулиця Черепіна вулиця Героїв Крут
9 вулиця Воєводіна вулиця Івана Піддубного
10 вулиця 9 січня вулиця Івана Кавалерідзе
місто Шостка
1 вулиця Алексєєва вулиця Лугова
2 провулок Алексєєва провулок Луговий
3 вулиця Артема вулиця Спаська
4 провулок Артема провулок Спаський
5 вулиця Бакинських Комісарів вулиця Бакинська
6 провулок Бакинських Комісарів провулок Бакинський
7 вулиця Баумана вулиця Студентська
8 вулиця Володарського вулиця Виноградна
9 провулок Володарського провулок Виноградний
10 вулиця Воровського вулиця Рідна
11 вулиця Гайдара вулиця Кленова
12 вулиця Дзержинського вулиця Свемовська
13 вулиця Димитрова вулиця Довженка
14 вулиця Жовтнева вулиця Троїцька
15 вулиця Кірова вулиця Чернігівська
16 вулиця Колгоспна вулиця Зоряна
17 провулок Колгоспний провулок Зоряний
18 вулиця Комуністична вулиця Знаменська
19 вулиця Коротченка вулиця Сонячна
20 провулок Коротченка 1-й провулок 1-й Сонячний
21 провулок Коротченка 2-й провулок 2-й Сонячний
22 вулиця Котовського вулиця Котляревського
23 провулок Котовського провулок Котляревського
24 вулиця Красноармійська вулиця Народна
25 провулок Красноармійський провулок Народний
26 вулиця Краснофлотська вулиця Скоропадського
27 провулок Краснофлотський 1-й  провулок Зарічний
28 провулок Краснофлотський 2-й провулок Скоропадського
29 вулиця Куйбишева вулиця Заводська
30 провулок Куйбишева провулок Заводський
31 вулиця Леніна вулиця Садовий бульвар
32 вулиця Літвінова вулиця Бузкова
33 вулиця Луначарського вулиця Грушевського
34 вулиця Менжинського вулиця Паркова
35 провулок Менжинського провулок Парковий
36 вулиця Моргуна вулиця Святомиколаївська
37 вулиця Орджонікидзе вулиця Бульварна
38 вулиця Островського вулиця Соборна
39 вулиця Пархоменка вулиця Ярова
40 вулиця Петровського вулиця Зелена
41 вулиця Піонерська вулиця Шкільна
42 провулок Піонерський провулок Шкільний
43 вулиця Радянська вулиця Українська
44 вулиця Сергія Лазо вулиця Івана Богуна
45 провулок Сергія Лазо провулок Івана Богуна
46 вулиця Урицького вулиця Весняна
47 вулиця Халтуріна вулиця Слобідська
48 провулок Халтуріна провулок Слобідський
49 вулиця Фурманова вулиця Тиха
50 вулиця Чапаєва вулиця Григорія Сковороди
51 провулок Чапаєва провулок Григорія Сковороди
52 вулиця Шаумяна вулиця Волошкова
53 вулиця Щербакова вулиця Індустріальна
54 провулок Щербакова провулок Індустріальний
55 вулиця Щорса вулиця Остапа Вишні
56 провулок Щорса провулок Остапа Вишні
57 вулиця 40 років КПУ вулиця Ветеранська
58 вулиця 3-ї П’ятирічки вулиця Вознесенська
59 провулок 3-ї П’ятирічки провулок Вознесенський
60 вулиця 9-ї П’ятирічки вулиця Квіткова
61 провулок 9-ї П’ятирічки провулок Квітковий
62 вулиця Бабушкіна вулиця Озерна
63 провулок Бабушкіна провулок Озерний
64 вулиця Енгельса вулиця Івана Євдокименка
65 провулок Енгельса провулок Івана Євдокименка
66 вулиця Карла Маркса вулиця Свободи
67 вулиця Паризької Комуни вулиця Родини Кривоносів
68 вулиця Перекопська вулиця Івана Сірка
69 провулок Перекопський 1-ий провулок Івана Сірка 1-ий
70 провулок Перекопський 2-ий провулок Івана Сірка 2-ий
71 вулиця Пролетарська вулиця Івана Мазепи
72 вулиця Тельмана вулиця Сергія Коворотного
73 провулок Тельмана провулок Сергія Коворотного
74 вулиця 9-го січня вулиця Квітки Цісик
75 парк ім.Карла Маркса парк Свободи

 


 

Керівник апарату Сумської

обласної державної адміністрації                                              Д.О.Живицький

 

Начальник управління інформа-

ційної діяльності та комунікацій

з громадськістю Сумської обласної

державної адміністрації                                                     С.В.Над’ярний

 

 

ДОДАТОК ІІІ

СУМСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

ГОЛОВИ СУМСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ

 

ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

19.05.2016                                      м.Суми                                            №  251-ОД

 

Про перейменування об’єктів топоніміки в населених пунктах районів області

Відповідно до частини першої статті 6, статей 13, 39 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», пункту 6 статті 7 Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки» (далі – Закон), з урахуванням вимог, установлених статтею 3 Закону України «Про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій», рекомендацій Українського інституту національної пам’яті, пропозицій районних комісій з питань реалізації положень Закону, результатів засідання обласної комісії з питань реалізації положень Закону в Сумській області, з метою ліквідації символів комуністичного тоталітарного режиму:

1. Перейменувати об’єкти топоніміки в населених пунктах районів області згідно з затвердженим переліком (додається).

2. Головам районних державних адміністрацій забезпечити:

1)  організацію роботи щодо внесення змін до відповідних документів, що стосуються назв об’єктів топоніміки;

2) інформування державних установ, підприємств та організацій, органів місцевого самоврядування, мешканців населених пунктів про перейменування об’єктів топоніміки.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на керівника апарату Сумської обласної державної адміністрації Живицького Д.О.

 Голова Сумської обласної

державної адміністрації                                                     М.О.Клочко

ЗАТВЕРДЖЕНО

Розпорядження голови Сумської обласної державної адміністрації

                                                                 19.05.2016 № 251- ОД

 

Перелік об’єктів топоніміки в районах області,

що перейменовуються

 

з/п

Населений пункт, сільська рада Назва об’єкту топоніміки, що підлягає перейменуванню Нова назва об’єкта топоніміки
Білопільський район
1 селище Жовтневе Жовтневої селищної ради бульвар Леніна

бульвар Свободи

2 селище Жовтневе Жовтневої селищної ради вулиця Жовтнева вулиця Виноградна
3 селище Жовтневе Жовтневої селищної ради вулиця Пролетарська вулиця Робітнича
4

село Зоряне

Жовтневої селищної ради

вулиця Колгоспна вулиця Свободи
5

село Тімірязєвка

Жовтневої селищної ради

вулиця Калініна вулиця Білопільська
Буринський район
6 місто Буринь Буринської міської ради вулиця Жовтнева вулиця Великозахватівська
7 місто Буринь Буринської міської ради вулиця Піонерська вулиця Ринкова
8

село Піски

Пісківської сільської ради

вулиця Щорса вулиця Лугова
9 село Піски Пісківської сільської ради вулиця Чапаєва вулиця Новоселівка
Великописарівський район
10

селище 

Велика Писарівка Великописарівської селищної ради

вулиця Борців Революції вулиця Ярослава Мудрого
11

селище 

Велика Писарівка Великописарівської селищної ради

вулиця Жовтнева вулиця Слобідська
12

селище 

Велика Писарівка Великописарівської селищної ради

вулиця Комсомольська вулиця Кобзарська
13

селище 

Велика Писарівка Великописарівської селищної ради

вулиця Крупської вулиця Лесі Українки
14

селище 

Велика Писарівка Великописарівської селищної ради

вулиця Леніна вулиця Незалежності
15

селище 

Велика Писарівка Великописарівської селищної ради

вулиця Ленінградська вулиця Грушевського
16

селище 

Велика Писарівка Великописарівської селищної ради

вулиця Чапаєва вулиця Вишнева
17

селище 

Велика Писарівка Великописарівської селищної ради

вулиця Щорса вулиця Шкільна
18

селище 

Велика Писарівка Великописарівської селищної ради

вулиця Колгоспна вулиця Садова
19

селище 

Велика Писарівка Великописарівської селищної ради

вулиця Островського вулиця Острівська
20 село Радянське Великописарівської селищної ради вулиця Петровського вулиця Кленова
21 селище Кириківка Кириківської  селищної ради вулиця Колгоспна вулиця Свободи
22

село Вільне

Вільненської сільської ради

вулиця Жовтнева вулиця Лугова
23

село Вільне

Вільненської сільської ради

вулиця Калініна вулиця Миру
24

село Вільне

Вільненської сільської ради

вулиця Червоноармійська вулиця Праці
25 село Братениця Дмитрівської сільської ради вулиця Островського вулиця Садова
26 село Дмитрівка Дмитрівської сільської ради вулиця Колгоспна вулиця Козацька
27 село Добрянське Добрянської  сільської ради вулиця Жовтнева вулиця Молодіжна
28 село Іванівка Іванівської сільської ради вулиця Радгоспна вулиця Вишнева
29 село Іванівка  Іванівської сільської ради вулиця Жовтнева вулиця Праці
30 село Іванівка  Іванівської сільської ради вулиця Леніна вулиця Центральна
31 село Березівка Катанської сільської ради вулиця Колгоспна вулиця Садова
32 село Катанське Катанської сільської ради вулиця Колгоспна вулиця Миру
33 село Попівка Попівської сільської ради вулиця Жовтнева вулиця Лугова
34 село Рябина  Рябинівської  сільської ради вулиця Жовтнева вулиця Паркова
35

село Веселе

Яблучненської сільської ради

вулиця Жовтнева вулиця Свободи
36

село Ямне

Ямненської сільської ради

вулиця Жовтнева вулиця Шевченка
37

село Ямне

Ямненської сільської ради

вулиця Колгоспна вулиця Калинова
38

село Ямне

Ямненської сільської ради

вулиця Островського вулиця Весняна
Лебединський район
39

село Василівка

Василівської сільської ради

вулиця Піонерська вулиця Миру
40

село Василівка

Василівської сільської ради

вулиця Радянська вулиця Вишнева
41

село Курган

Курганської сільської рада

вулиця Фролова вулиця Миру
42

село Курган

Курганської сільської ради

вулиця Жовтнева вулиця Центральна
43 село Московський Бобрик Московськобобрицької сільської ради вулиця Жовтнева вулиця Осіння
44 село Московський Бобрик Московськобобрицької сільської ради вулиця Чапаєва вулиця Миру
45

село Червлене

Червленівської сільської ради

вулиця Зміяка вулиця Берегова
46

село Червлене

Червленівської сільської ради

вулиця Гладкого вулиця Молодіжна
Липоводолинський район
47 село Панасівка Панасівської сільської ради вулиця Жовтнева вулиця Сумська
48 село Панасівка Панасівської сільської ради провулок Жовтневий провулок Сумський
49 село Панасівка Панасівської сільської ради вулиця Пролетарська

вулиця Сонячна

50

село Семенівка

Семенівської сільської ради

вулиця Пролетарська

вулиця Зарічна
51

село Кімличка

Кімличанської сільської ради

вулиця Жовтнева вулиця Миру
52

село Кімличка

Кімличанської сільської ради

вулиця Комсомольська вулиця Майданна
53 село Московське Московської сільської ради

вулиця Ворошилова

 

вулиця Миру
54 село Подільки Подільківської сільської ради вулиця Фрунзе вулиця Паркова
55

село Грабщина

Яганівської сільської ради

вулиця Радянська вулиця Зелена
Недригайлівський район
56 селище Терни Тернівської селищної ради вулиця Жовтнева вулиця Квітнева
57 село Мазне Тернівської селищної ради вулиця Колгоспна вулиця Центральна
Охтирський район
58 село Шаболтаєво В’язівської сільської ради вулиця Жовтнева вулиця Квітнева
59 село Всадки Грінченківської сільської ради вулиця Фрунзе вулиця Лісова
60 село Грінченки Грінченківської сільської ради вулиця Чапаєва вулиця Вишнева
61 село Розсохувате  Грінченківської сільської ради вулиця Котовського вулиця Лугова
62 село Довжик Довжицької сільської ради вулиця Червоноармійська вулиця Армійська
63 село Кардашівка Кардашівської сільської ради провулок П. Морозова провулок Кардашівський
64 село Михайленкове Кардашівської сільської ради вулиця Жуковського вулиця Сумська
65 село Михайленкове Кардашівської сільської ради провулок Лебєдєва провулок Лісовий
66 село Куземин Куземинської сільської ради вулиця Кірова вулиця Полтавська
67 село Куземин Куземинської сільської ради вулиця Красноармійська вулиця Армійська
68 село Куземин Куземинської сільської ради вулиця Крупської вулиця В’язівська
69 село Куземин Куземинської сільської ради вулиця Леніна вулиця Центральна
70 село Куземин Куземинської сільської ради вулиця Фрунзе вулиця Івана Багряного
71 село Куземин Куземинської сільської ради вулиця Чапаєва вулиця Садова
72 село Куземин Куземинської сільської ради провулок Артема провулок Сумський
73 село Куземин Куземинської сільської ради провулок Будьоного провулок Охтирський
74 село Куземин Куземинської сільської ради провулок Дмитрова провулок Шевченка
75 село Куземин Куземинської сільської ради провулок Котовського провулок Миру
76 село Куземин Куземинської сільської ради провулок Луначарського провулок Лісовий
77 село Куземин Куземинської сільської ради провулок Островського провулок Луговий
78 село Куземин Куземинської сільської ради провулок Пархоменка провулок Яблуневий
79 село Куземин Куземинської сільської ради провулок Петровського провулок Козацький
80 село Куземин Куземинської сільської ради провулок Свердлова провулок Перемоги
81 село Куземин Куземинської сільської ради провулок Ульянова провулок Скіфський
82 село Лантратівка Лантратівської сільської ради вулиця Комсомольська вулиця Таврічанська
83 село Лантратівка Лантратівської сільської ради

вулиця

Щорса

вулиця

Лебединська

84 село Новопостроєно Лантратівської сільської ради вулиця Жовтнева вулиця Польова
85

село Олешня

Олешнянської сільської ради

вулиця Воровського вулиця Соснова
86 село Жовтневе Малопавлівської сільської ради вулиця Жовтнева вулиця Шкільна
87 село Неплатине Малопавлівської сільської ради вулиця Жовтнева вулиця Лісова
88 село Пологи Пологівської сільської ради вулиця Кузнєцова вулиця Жилівська
89 село Рибальське Рибальської сільської ради вулиця Колгоспна вулиця Незалежності
90 село Бандури Рибальської сільської ради вулиця Революційна вулиця Свободи
91 село Риботень Чернеччинської сільської ради вулиця Абакумова вулиця Центральна
92 село Чернеччина Чернеччинської сільської ради вулиця Петровського вулиця Берегова
93 село Чернеччина Чернеччинської сільської ради вулиця Чапаєва вулиця Шкільна
94 село Чернеччина Чернеччинської сільської ради провулок Жовтневий провулок Річковий
Роменський район
95 село Миколаївка Миколаївської сільської ради вулиця Жовтнева вулиця Весняна
96 село Калинівка Миколаївської сільської ради вулиця Жовтнева вулиця Вишнева
97 село Житнє Миколаївської сільської ради вулиця Жовтнева вулиця Миколаївська
98 село Плавинище Плавинищенської сільської ради площа Жовтнева площа Українська
99 село Хмелів Хмелівської сільської ради вулиця Федька вулиця Роменська
Сумський район
100 село Новосуханівка Новосуханівської сільської ради вулиця Жовтнева вулиця Соборна
101 село Новосуханівка Новосуханівської сільської ради вулиця Пролетарська вулиця Робітнича
102 село Головашівка Степанівської селищної ради вулиця Димитрова вулиця Слобожанська
103 селище Степанівка Степанівської Селищної ради вулиця Калініна вулиця Калинова
Тростянецький район
104

село Кам’янка

Кам’янської сільської ради

вулиця Червонопартизанська вулиця Партизанська
105

село Криничне

Криничанської

сільської ради

вулиця Чапаєва вулиця Богдана Хмельницького
106

село Лісне

Криничанської

сільської ради

вулиця Півненка вулиця Івана Кожедуба
107

село Братське

Мащанської сільської ради

вулиця Кірова

вулиця Олексія Береста

Шосткинський район 
108 село Гамаліївка Гамаліївської сільської ради вулиця Радянська вулиця Івана Скоропадського
109 село Гамаліївка Гамаліївської сільської ради провулок Радянський провулок Івана Скоропадського
110 село Гамаліївка Гамаліївської сільської ради вулиця Дзержинського вулиця Садова
111 село Гамаліївка Гамаліївської сільської ради вулиця Куйбишева вулиця Зарічна
112 село Гукове Гамаліївської сільської ради вулиця Жовтнева

вулиця Озерна

113 село Гукове Гамаліївської сільської ради вулиця Чапаєва вулиця Куліша
114 село Ковтунове Ковтунівської сільської ради вулиця Леніна вулиця Тараса Шевченка

 

Керівник апарату Сумської

обласної державної адміністрації                                              Д.О.Живицький

  

Начальник управління інформа-

ційної діяльності та комунікацій

з громадськістю Сумської обласної

державної адміністрації                                                     С.В.Над’ярний

 

Джерело: Сумська обласна державна адміністрація